Ресторан

ресторани хорола, ресторан каспій хорол, конференц-зали хорола, ресторани в хоролі

Ресторан Каспій — це прекрасний куточок східної розкоші, який вгадується в найдрібніших деталях інтер’єру, в музиці і навіть в ароматі кухні. Дорогі меблі, важкі портьєри, картини, блиск люстр, свічки, ліпнина, оздоблення натуральним мармуром...

При цьому атмосфера тут затишна і гостинна. Пастельні тони прекрасно розбавляють зелені рослини, які поряд з колонами, дуже грамотно ділять основний простір на кілька зон. В глибині ресторану розташовано кілька залів для невеликих урочистостей і приватних вечорів на 15-20 персон.

Меню ресторану — зібрання азербайджанської, європейської та української кухонь, з великою кількістю м’ясних страв на відкритому вогні, рибних делікатесів, різноманітне меню салатів, закусок, перших страв, десертів... До будь-якої зі страв можна вибрати прекрасний винний супровід з будь-якого кінця світу.

Ресторан КАСПІЙ — це особливий підхід до кожного заходу. Завдяки розкішному і затишного інтер’єру, відмінній кухні та високому рівню обслуговування, ресторан є ідеальним місцем для проведення будь-яких урочистих заходів.

 

РЕСТОРАН КАСПІЙ — це:

  • Розкішний і затишний інтер’єр;
  • Чудова східна і європейська кухня;
  • Величезний вибір банкетних і фуршетних страв;
  • Можливість попереднього замовлення;
  • Місткість залу: банкет — 120 осіб, фуршет — 150 осіб;
  • Парковка;
  • Цілодобовий режим роботи.


КАСПІЙ — прекрасне місце для проведення пам’ятних урочистостей!

Конференц-сервіс

Ділові люди, які не мають можливості просто витратити час на комфортний відпочинок, можуть комфортно зайнятися справами, так як до їхніх послуг пропонується конференц-зал на 40 осіб, обладнаний новітньою технікою для проведення конференцій і презентацій.

Якщо Ваша організація проводить виїзні зустрічі, конференції, ми будемо раді організувати для вас процес ресторанного обслуговування.

Замовлення організації заходів за телефоном: